Nagrodziliśmy pasje życia
Pasja życia. Dbamy o zdrowie psychiczne Wrocławian - tym hasłem kierowaliśmy się przez październik. Powodem tematu akcji profilaktycznej był Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego oraz konferencja Psychiatria – dialogi interdyscyplinarne.
Barwne pasje mogliśmy zobaczyć na zdjęciach. Studenci umieścili w aplikacji Instagram oznaczone przez #pasjażycia fotografie pokazujące ich sposoby na zastrzyk pozytywnej energii. Zdjęcia wybrane przez prorektora ds. dydaktyki prof. Piotra Dzięgiela nagrodziliśmy bluzami UMW.
Poniżej prezentujemy 3 wybrane zdjęcia zrobione przez: @blagierka, @jan_mak96 i @druzbas.


