Nasi analitycy na podium
Wrócili z brązem. Nasi studenci analityki medycznej: Łukasz Lewandowski (V rok), Magdalena Gęsiarz (IV rok) oraz Justyna Ciupik (IV rok) zajęli 3 miejsce w rozgrywanych w Białymstoku III Ogólnopolskich Symulacjach Diagnostycznych.
Drugie miejsce zajęła reprezentacja Collegium Medicum w Krakowie, a laureatami konkursu zostali reprezentanci Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Rywalizacja była zacięta – 2. i 3. miejsce dzieliło zaledwie 1,5 pkt.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.