Wróć do strony głównej
Aktualności | 10.04.2017

Nasi analitycy na podium

Wrócili z brązem. Nasi studenci analityki medycznej: Łukasz Lewandowski (V rok), Magdalena Gęsiarz (IV rok) oraz Justyna Ciupik (IV rok) zajęli 3 miejsce w rozgrywanych w Białymstoku III Ogólnopolskich Symulacjach Diagnostycznych.

Drugie miejsce zajęła reprezentacja Collegium Medicum w Krakowie, a laureatami konkursu zostali reprezentanci Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Rywalizacja była zacięta – 2. i 3. miejsce dzieliło zaledwie 1,5 pkt.
laureaci z dyplomami
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.

Autor: Administrator Administrator Data utworzenia: 10.04.2017 Autor edycji: Administrator Administrator Data edycji: 11.04.2017