Nasi narciarze na podium
W weekendowych zmaganiach podczas VI Mistrzostw Polski Uczelni Medycznych w narciarstwie alpejskim w Suchych koło Poronina, organizowanych przez CM UJ w Krakowie odnieśliśmy niemałe sukcesy.
W klasyfikacji drużynowej nasze Panie w składzie: Wiktoria Gibiec, Joanna Szydło, Anna Czarniawska zajęły 3, a Panowie: Tomek Zahorski, Szymon Drużba, Łukasz Jarmuszczak, Jan Makowski zdobyli 2 miejsce.

Zdobyliśmy również szereg medali indywidualnych:
- w konkurencji slalom:
- Wiktoria Gibiec zajęła 3 miejsce,
- Łukasz Jarmuszczak i Jan Makowski odpowiednio 2. i 3.
- w konkurencji slalom + slalom gigant:
- Wiktoria Gibiec i Szymon Drużba zajęli 2. miejsca.