Wróć do strony głównej
Aktualności | 28.04.2017

Nasi studenci śpiewają na Politechnice

2 Bands in 1 Show to koncert Orkiestry Politechniki Wrocławskiej, do której należą też nasi studenci, oraz Allmand Chaoten Orchester ze Stuttgartu. Wspólny koncert zagrają 8 maja. Wstęp jest wolny!

W muzycznym show w wykonaniu Orkiestry Politechniki Wrocławskiej pod dyrekcją mgr Katarzyny Krzywniak z gościnnym udziałem big bandu Allmand Chaoten Orchester ze Stuttgartu wezmą udział dwie nasze studenki: Aleksandra Krzystanek z farmacji zagra na saksofonie, Weronika Jakacka z pielęgniarstwa na skrzypcach.

Zespół Allmand Chaoten Orchester jest w trakcie trasy koncertowej z Niemiec do Szwecji. Wrocław jest jedynym miastem w Polsce, gdzie będzie można ich usłyszeć.

Koncert odbędzie się 8 maja o godz. 19:00 w Auli budynku A1 Politechniki Wrocławskiej, wstęp wolny. 

Więcej

Autor: Administrator Administrator Data utworzenia: 28.04.2017 Autor edycji: Administrator Administrator Data edycji: 28.04.2017