Wróć do strony głównej
Aktualności | 22.12.2016

Nauczyciele szkolą się z technik symulacji

Szkolenia ruszyły. Blisko 30 nauczycieli uczyło się jak prowadzić zaawansowane zabiegi resuscytacyjne u dzieci i dorosłych. Działania realizowano w ramach projektu Rozwój dydaktyki w Centrum Symulacji Medycznej we Wrocławiu.

Szkolenie certyfikowane przez Europejską i Polską Radę Resuscytacji przygotowało nauczycieli do pełnienia roli liderów zespołów resuscytacyjnych oraz dało możliwość doświadczenia na własnej skórze symulacji medycznej jako metody przekazywania wiedzy. 

Autor: Administrator Administrator Data utworzenia: 22.12.2016 Autor edycji: Administrator Administrator Data edycji: 22.12.2016