Nauczyciele szkolą się z technik symulacji
Szkolenia ruszyły. Blisko 30 nauczycieli uczyło się jak prowadzić zaawansowane zabiegi resuscytacyjne u dzieci i dorosłych. Działania realizowano w ramach projektu Rozwój dydaktyki w Centrum Symulacji Medycznej we Wrocławiu.
Szkolenie certyfikowane przez Europejską i Polską Radę Resuscytacji przygotowało nauczycieli do pełnienia roli liderów zespołów resuscytacyjnych oraz dało możliwość doświadczenia na własnej skórze symulacji medycznej jako metody przekazywania wiedzy.