Wróć do strony głównej
Aktualności | 03.11.2016

Noc Laboratoriów podsumowana

Bardzo wysokie oceny wystawili nam uczestnicy Nocy Laboratoriów. W imprezie organizowanej przez Wrocławskie Centrum Badań EIT + i firmę Nokia wzięła udział Katedra i Zakład Histologii i Embriologii.

Świetna organizacja, rewelacyjne zajęcia, super rzeczy, jestem zachwycona - takie opinie wystawili nam w ankietach uczestnicy wydarzenia. Uniwersytet Medyczny wziął w nim udział po raz pierwszy.


Zaprosiliśmy uczestników do Katedry i Zakłady Histologii i Embriologii. Zachwytom nie było końca, zastrzeżenia pojawiają się dwa - za krótko i za mało miejsc.

Relacja z całego wydarzenia.

 
Autor: Administrator Administrator Data utworzenia: 03.11.2016 Autor edycji: Administrator Administrator Data edycji: 03.11.2016