Noc Laboratoriów podsumowana
Bardzo wysokie oceny wystawili nam uczestnicy Nocy Laboratoriów. W imprezie organizowanej przez Wrocławskie Centrum Badań EIT + i firmę Nokia wzięła udział Katedra i Zakład Histologii i Embriologii.
Świetna organizacja, rewelacyjne zajęcia, super rzeczy, jestem zachwycona - takie opinie wystawili nam w ankietach uczestnicy wydarzenia. Uniwersytet Medyczny wziął w nim udział po raz pierwszy.
Zaprosiliśmy uczestników do Katedry i Zakłady Histologii i Embriologii. Zachwytom nie było końca, zastrzeżenia pojawiają się dwa - za krótko i za mało miejsc.
Relacja z całego wydarzenia.