Obrady Polskiej Sieci Badań Klinicznych
Nasza uczelnia jest jednym z pierwszych sygnariuszy porozumienia o utworzeniu sieci i od 2020 r. jej aktywnym członkiem.
Gościmy członków sieci z kilkudziesięciu instytucji z Polski – zaprzyjaźnionych uniwersytetów medycznych, szpitali klinicznych, instytutów badawczych, firm technologicznych, organizacji pacjenckich i innych udziałowców branży badań klinicznych.
W trakcie spotkania dyskutujemy o kierunkach rozwoju i wyzwaniach całego środowiska.
Budowanie współpracy pomiędzy interesariuszami zarówno społeczności akademickiej, klinicystów i przedstawicieli biznesu jest ogromną szansą na rozwój branży badań klinicznych w Polsce, budując jednocześnie markę Polski jako wiarygodnego partnera również we współpracach międzynarodowych.