Aktualności | 29.02.2024

Odwiedziliśmy kolejną uczelnię

"Porusz serce" zawitało na kolejną wrocławską uczelnię. Tym razem ćwiczyliśmy ratowanie ludzkiego życia w gronie studentów i pracowników Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Uczelnia zorganizowała czterodniowego wydarzenie pod hasłem "Na zdrowie". Wśród wielu ważnych akcji zaplanowano naukę udzielania pierwszej pomocy. Edukacji w tym zakresie podjął się nasz zespół, w składzie którego nie zabrakło przedstawicieli SKN Specjalistycznego Ratownictwa Medycznego.

Podczas spotkania uczyliśmy społeczność UE, jak radzić sobie w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia. – Dawka wiedzy, jak zachować się w stresowych sytuacjach zwiększa samoświadomość, a co za tym idzie bezpieczeństwo nas wszystkich – mówili w czasie zajęć przyszli ratownicy medyczni.

Fot. SKN Specjalistycznego Ratownictwa Medycznego

Autor: Anna Szejda Data utworzenia: 29.02.2024 Autor edycji: Anna Szejda Data edycji: 05.03.2024