Aktualności | 26.04.2024

Ogłoszenie o otwartym naborze na partnera

Ogłoszenie o otwartym naborze na partnera w celu wspólnego przygotowania i realizacji projektu partnerskiego w ramach:
Konkursu Uczelnie coraz bardziej dostępne
Działania 03.01 Dostępność szkolnictwa wyższego,
Priorytetu 3: Dostępność i usługi dla osób z niepełnosprawnościami, Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027

Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu na podstawie art. 39 ustawy z dnia z dnia 28 kwietnia 2022 r. o zasadach realizacji zadań finansowanych ze środków europejskich w perspektywie finansowej 2021-2027 ogłasza nabór na Partnera w celu przygotowania
i realizacji projektu w konkursie dotyczącym realizacji działań mających na celu zapewnienie osobom z niepełnosprawnościami możliwości skorzystania z oferty szkolnictwa wyższego.

Głównym celem naboru jest wyłonienie partnera, który będzie aktywnie współpracował przy przygotowaniu wniosku aplikacyjnego oraz przy realizacji projektu skierowanego do dofinansowania. Partnerstwo ma na celu wniesienie do projektu wartości dodanej, dzięki współpracy z podmiotem, który posiada udokumentowane doświadczenie w zakresie zwiększania dostępności edukacji na poziomie szkoły wyższej pośród osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Wspólna realizacja projektu z partnerem, który ma bogate doświadczenie we współpracy z różnorodnymi szkołami wyższymi w Polsce, który w zakresie swojego działania wspiera zarówno kandydatów na studia, studentów, jak i absolwentów szkół wyższych, pozwoli bazować na znacznie szerszej wiedzy i doświadczeniu, a to w konsekwencji daje szanse uzyskania wyższej jakości merytorycznej rezultatów osiągniętych w ramach projektu.

WAŻNE:

1. Ofertę (wypełniony formularz ofertowy wraz z załącznikiem) należy składać w siedzibie Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu (ul. J.Mikulicza-Radeckiego 5, 50-345 Wrocław) osobiście lub za pośrednictwem poczty polskiej lub usług kurierskich (decyduje data wpływu dokumentu do jednostki).
  2. Oferta powinna być złożona w zamkniętej kopercie, opisanej w następujący sposób:
  • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
    ul. J. Mikulicza-Radeckiego 5; 50-345 Wrocław
    Centrum Zarządzania Projektami
    Sekcja Pozyskiwania Projektów
    Z dopiskiem:
    Wybór Partnera do projektu w ramach konkursu
    03.01 Dostępność podmiotów szkolnictwa wyższego
    Nie otwierać przed upływem terminu otwarcia ofert
  1. Termin nadsyłania ofert upływa 20 maja 2024 r. z końcem dnia.

Szczegółowe informacje w ogłoszeniu:

Tagi #czp
Autor: Natalia Marchut Data utworzenia: 26.04.2024 Autor edycji: Natalia Marchut Data edycji: 26.04.2024