Wróć do strony głównej
Aktualności | 31.10.2016

Pamiętamy

1 listopada to moment, gdy szczególnie pamiętamy o tych, których pożegnaliśmy - nie tylko w rodzinach, ale też w pracy. W ostatnim roku akademickim odeszło kilkunastu pracowników naszej Uczelni. Wspomnijmy ich w tych dniach.


Pożegnaliśmy:
Prof. dr. hab. Tadeusza Brossa
Prof. dr. hab. Bogumiła Płonkę
Prof. dr. hab. Elizę Lamer-Zarawską
Prof. dr. hab. Aleksandra Kubisa
Prof. dr. hab. Seweryna Łukasika
Prof. dr hab. Adama Goska
Prof. dr. hab. Mieczysława Ujca
Andrzeja Garkuszenkę
Annę Gregorczyk
dr. Adama Kłaka
dr. Zbigniewa Kozłowskiego
dr Marię Kordas

 
Autor: Administrator Administrator Data utworzenia: 31.10.2016 Autor edycji: Administrator Administrator Data edycji: 02.11.2016