Wróć do strony głównej
Aktualności | 17.11.2023

Pierwsza edycja Student Fair

Pierwsza edycja wystawy organizacji studenckich działających na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu odbyła się 16 listopada na Wydziale Farmaceutycznym. Inicjatorem i organizatorem spotkania był samorząd studentów English Division International Students Council. 

International Students Council zaprosił do udziału w First Edition Student Fair 2023 nie tylko studenckie koła naukowe działające na UMW, ale także studentów, którzy są aktywni na innych polach. Dzięki temu przyszli lekarze zaprezentowali umiejętności, które zdobywają w SKN, jak również zdolności organizacyjne, umiejętności sportowe (np. gra w krykieta) czy troskę o środowisko, czego przykładem jest inicjatywa "Clean up Odra". 

– Wydarzenie, któremu towarzyszyła fantastyczna atmosfera potwierdziło, że na naszej uczelni studiują wszechstronnie utalentowani, nowocześni młodzi ludzie, którym bliska jest idea otwartego, międzynarodowego uniwersytetu wspierającego indywidualny rozwój, wymianę wiedzy i doświadczeń i integrację środowiska studenckiego – mówi dr hab. Katarzyna Neubauer, prof. UMW, prodziekan ds. kształcenia w języku angielskim Wydziału Lekarskiego UMW.

Fot. Jeya Verschuren

Tagi #umw
Autor: Anna Szejda Data utworzenia: 17.11.2023 Autor edycji: Anna Szejda Data edycji: 20.11.2023