Wróć do strony głównej
Aktualności | 21.07.2017

Podium w Marsylii

Nasi piłkarze z Klubu Sportowego Uniwersytetu Medycznego reprezentowali Polskę w Mistrzostwach Świata Lekarzy i Zawodów Medycznych MEDIGAMES w Marsylii. Na Mistrzostwach zdobyli trzecie miejsce.

Polskę, a zarazem naszą uczelnię, reprezentowali: Jacek Mruk - student trzeciego roku farmacji, Michał Perszke - student pierwszego roku kierunku lekarsko-dentystycznego oraz Mateusz Dłutowski - lekarz stażysta, wieloletni kapitan uczelnianej drużyny, trener sekcji Piłki Nożnej przy Klubie Sportowym Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

nasza reprezentacja


Mistrzostwa odbyły się w terminie 1-8 lipca.

cała drużyna
Mateusz Dłutowski
Jacek Mruk
Michał Perszke
 

Autor: Administrator Administrator Data utworzenia: 21.07.2017 Autor edycji: Administrator Administrator Data edycji: 21.07.2017