Podium w Marsylii
Nasi piłkarze z Klubu Sportowego Uniwersytetu Medycznego reprezentowali Polskę w Mistrzostwach Świata Lekarzy i Zawodów Medycznych MEDIGAMES w Marsylii. Na Mistrzostwach zdobyli trzecie miejsce.
Polskę, a zarazem naszą uczelnię, reprezentowali: Jacek Mruk - student trzeciego roku farmacji, Michał Perszke - student pierwszego roku kierunku lekarsko-dentystycznego oraz Mateusz Dłutowski - lekarz stażysta, wieloletni kapitan uczelnianej drużyny, trener sekcji Piłki Nożnej przy Klubie Sportowym Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Mistrzostwa odbyły się w terminie 1-8 lipca.



