Wróć do strony głównej
Aktualności | 26.06.2023

Podziękowania od rektora

Wniosek w sprawie utworzenia w Wałbrzychu filii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu został złożony. Zespołem kierowała prorektor ds. studentów i dydaktyki prof. Agnieszka Piwowar. Rektor UMW prof. Piotr Ponikowski w specjalnym wystąpieniu podziękował wszystkim zaangażowanym w ten proces.

 

Autor: Monika Maziak Data utworzenia: 26.06.2023 Autor edycji: Monika Maziak Data edycji: 28.06.2023