Aktualności | 13.10.2023

Poradnia Dietetyczna

Od początku roku akademickiego 2023/2024 na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu uruchomiona została Poradnia Dietetyczna. W ramach zajęć dydaktycznych studenci dietetyki prowadzą w niej nieodpłatne konsultacje pod okiem doświadczonego nauczyciela akademickiego.

Konsultacje dietetyczne obejmują porady żywieniowe na podstawie analizy dotychczasowego sposobu żywienia i analizy składu ciała, przeprowadzonego metodą bioimpedancji (tj. przy użyciu nowoczesnego analizatora InBody 570). Dodatkowo istnieje możliwość nieodpłatnego wykonania podstawowych badań laboratoryjnych w Diagnostycznym Laboratorium Naukowo-Dydaktycznym UMW.

Zapraszamy pracowników uczelni i studentów oraz członków ich rodzin, którzy są zainteresowani uzyskaniem porady dietetycznej. Szczegóły dotyczące terminów zajęć, w ramach których będą się odbywały konsultacje oraz rejestracja pod numerem telefonu: 793 391 447.

Autor: Tomasz Machynia Data utworzenia: 13.10.2023 Autor edycji: Anna Szejda Data edycji: 15.10.2023