Poszusowaliśmy na UMED SNOW TOUR
Około 300 studentów naszej uczelni spędziło ferie w słonecznej Val di Sole w ramach UMED SNOW TOUR. Wyjazd zorganizowany był przez Klub Sportowy Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
Studenci wykorzystali ten czas na aktywny odpoczynek po sesji. Uczestnicy mogli skorzystać z darmowych szkoleń narciarskich oraz sprawdzić swoje umiejętności w zawodach. Dla osób ze zniżką na wyjazd przewidziany był również bieg na orientację, w którym ochoczo wzięli udział. Bardzo efektywnie wykorzystała czas Sekcja Narciarstwa Naszej Uczelni, która miała specjalnie zamknięte trasy ustawione pod ich treningi. Liczymy na to, że nie będzie to ostatnie tego typu przedsięwzięcie organizowane przez KSUM.
