Aktualności | 29.01.2014

Praca z Katedry Podstaw Nauk Medycznych w World Biomedical Frontiers

Z przyjemnością informujemy, że praca z Katedry Podstaw Nauk Medycznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu i Zakładu Genetyki Biochemicznej Uniwersytetu Wrocławskiego pod  tytułem  „Indices of insulin Resistance and Dyslipidemia Are Correlated with Lymphocyte Proneness to Apoptosis in Obese or Overweight Low Birth Weight Children”, autorzy: Ewa Barg, Jan Szopa, Katarzyna Pesz i Kazimierz Gąsiorowski, która ukazała się w Hormone Research  in Paediatrics 2013 79(5):293-299, została wybrana przez Radę Redakcyjną wydawnictwa World Biomedical Frontiers [ISSN: 2328-0166] jako praca innowacyjna,  posiadająca duży potencjał wpływu na rozwój myśli naukowej i klinicznej w dziedzinie medycyny, pediatrii.
Rozszerzony abstrakt pracy został zamieszczony w sekcji Diabetes and Obesity wydania World Biomedical Frontiers za 2013 rok.

Gratulujemy!
Biuro Prasowe UMW

List od redaktora World Biomedical Frontiers

Autor: Administrator Administrator Data utworzenia: 29.01.2014 Autor edycji: Administrator Administrator Data edycji: 31.01.2014