Wróć do strony głównej
Aktualności | 17.04.2013

Propozycja utworzenia przedszkola

W imieniu Profesora Romana Kołacza, Przewodniczącego KRUWOZ, uprzejmie informuję, że w rejonie pl. Grunwaldzkiego istnieje możliwość utworzenia przedszkola lub punktu przedszkolnego dla dzieci studentów, doktorantów i młodych pracowników naukowych ze środowiska wrocławskich uczelni - również dla pracowników administracyjnych.

W związku z powyższym bardzo proszę o orientacyjną informację (w rozbiciu na przedszkole i punkt przedszkolny) ile osób z Uczelni byłoby zainteresowanych możliwością skorzystania z takiego udogodnienia.

Proszę o przesyłanie danych w formie mailowej na adres: rektor@umed.wroc.pl do 26 kwietnia 2013 roku.


Biuro Obsługi Rektora i Prorektorów
Autor: Administrator Administrator Data utworzenia: 17.04.2013 Autor edycji: Administrator Administrator Data edycji: 17.04.2013