Aktualności | 06.10.2023

Rekrutacja do STDL UMW

Studenckie Towarzystwo Diagnostów Laboratoryjnych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu zaprasza na "STDL UMW WEEK", który potrwa od 9 do 16 października.

STDL UMW jest organizacją studencką, która zrzesza przyszłych diagnostów laboratoryjnych. Jeśli chcecie poszerzyć wiedzę na temat pracy diagnosty, dowiedzieć się, jakie możliwości czekają na Was po studiach, uczestniczyć w akcjach profilaktycznych oraz zjazdach, szkoleniach i innych eventach, dołączcie do towarzystwa.

W czasie STDL UMW WEEK będziecie mogli poznać innych studentów kierunku oraz zapisać się do organizacji. W piątek, 13 października zaplanowano imprezę integracyjną, a w poniedziałek, 16 października odbędzie się zebranie, podczas którego zostaną omówione plany na najbliższy rok oraz wybrane nowe władze. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00 w sali W4 na Wydziale Farmaceutycznym przy ul. Borowskiej 211.

Jeśli nie macie możliwości spotkać tym razem osobiście z innymi członkami STDL UMW, możecie pobrać deklarację członkowską (załącznik nr 3 i 10) ze strony >> i przesłać ją na adres stdl.umed.wroc@gmail.com.

Zapraszamy do śledzenia social mediów organizacji:

STDL WEEK

Autor: Anna Szejda Data utworzenia: 06.10.2023 Autor edycji: Anna Szejda Data edycji: 06.10.2023