Aktualności | 31.01.2014

Relacja z Ogólnopolskiej Konferencji Przeszłość i Przyszłość Diagnostyki Laboratoryjnej: Diagnostyka Molekularna i Genetyczna.

W dniu 17 stycznia 2014 r. w sali wykładowej im. prof. Leonarda Kuczyńskiego Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Analityki Medycznej przy ul. Borowskiej 211, odbyła się Ogólnopolska Konferencja pt: "Przeszłość i przyszłość diagnostyki laboratoryjnej: diagnostyka molekularna i genetyczna". Konferencja została zorganizowana przez Studenckie Koło Naukowe Medycyny Molekularnej i Zarząd Oddziału Wrocławskiego Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej przy wsparciu Władz Dziekańskich Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Analityki Medycznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Patronat Honorowy nad Konferencją objął JM Rektor Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, prof. dr hab. Marek Ziętek oraz Władze Dziekańskie Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Analityki Medycznej i Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Członkowie Komitetu Naukowego w składzie: prof. dr hab. Tadeusz Dobosz oraz prof. dr hab. Mieczysław Woźniak czuwali nad wartością naukową Konferencji.

Autor: Administrator Administrator Data utworzenia: 31.01.2014 Autor edycji: Administrator Administrator Data edycji: 31.01.2014