Aktualności | 30.09.2022

Roczne stypendium FFD

Studenci Wydziału Farmaceutycznego

Fundacja "Farmacja Dolnośląska" informuje, że istnieje możliwość starania się o przyznanie stypendium rocznego  w wysokości do 600,00 złotych miesięcznie.

Stypendia przeznaczone są dla studentów farmacji od II roku studiów, uzyskujących dobre wyniki w nauce i znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Termin składania wniosków do dnia 21.10.2022 r. w formie przesyłki pocztowej na adres biura Fundacji "Farmacja Dolnośląska" ul. Borowska 211, 50-556 Wrocław lub do punktu Kancelarii Wydziału w Dziekanacie Wydziału Farmaceutycznego (w holu głównym). Ewentualne informacje dodatkowe w biurze Fundacji.

Dokumenty wymagane:

1. Podanie z uzasadnieniem wniosku (nr telefony, e-mail).
  2. Uwiarygodniona kopia ocen z indeksu z ostatniego roku.
  3. Dokumentacja sytuacji materialnej rodziny (zaświadczenie o dochodzie wystawione przez Urząd Skarbowy lub Urząd Gminy).
Autor: Tomasz Machynia Data utworzenia: 30.09.2022 Autor edycji: Tomasz Machynia Data edycji: 30.09.2022