Aktualności | 31.10.2023

Spotkanie z władzami uczelni

Wszystkich studentów naszej uczelni serdecznie zapraszamy na spotkanie z rektorem prof. Piotrem Ponikowskim, które zaplanowaliśmy w czwartek, 9 listopada o godz. 14.00 w Bibliotece UMW przy ul. Marcinkowskiego 2-6 (sala 209).

Celem spotkania, w którym weźmie udział także prof. Agnieszka Piwowar, prorektor ds. studentów i dydaktyki UMW, jest możliwość wymiany informacji między władzami uczelni i studentami. To doskonały moment, abyście poruszyli kluczowe dla Was kwestie, zgłosili ważne inicjatywy czy zadali nurtujące pytania.

Spotkanie jest otwarte dla studentów wszystkich lat i kierunków naszej uczelni.

Zachęcamy do wcześniejszego wysłania pytań czy sygnalizowania obszarów tematycznych, które chcielibyście omówić. Dzięki temu rektorzy będą mieli możliwość odnieść się interesujących Was zagadnień i od razu zaproponować realne rozwiązania.

Na Wasze wiadomości czekamy pod adresem: joanna.kluza@umw.edu.pl

Autor: Anna Szejda Data utworzenia: 31.10.2023 Autor edycji: Anna Szejda Data edycji: 31.10.2023