Wróć do strony głównej
Aktualności | 24.03.2023

Studenci nagrodzeni za zawody symulacyjne

Zwycięskie drużyny odebrały z rąk prof. Agnieszki Piwowar, prorektor ds. studentów i dydaktyki, dr hab. Anny Kołcz, dziekan WNoZ oraz prof. Andrzeja Hendricha, dziekana WL pamiątkowe dyplomy oraz nagrody za udział w IV Studenckich Zawodach Symulacyjnych pod hasłem "Nie zawsze protokół". W zawodach startowały 4- lub 5-osobowe drużyny studentów z kierunków: lekarskiego, ratownictwa medycznego, pielęgniarstwa i położnictwa.

Najlepszym zespołem zawodów okazał się zespół "Zwinne Morsy"
- Maksymilian Ludwig - Team Leader (WL)
- Urszula Tokarczyk (WL)
- Luiza Sokołowska (WNoZ)
- Aleksandra Jasiak (WNoZ)
- Julia Pikuła (WL)

II miejsce - zespół "TraumaTeam"
- Aleksandra Siwek Team Leader (WNoZ)
- Urszula Woźniak (WL)
- Gabriela Dudycz (WNoZ)
- Wiktoria Horbacz (WNoZ)
- Mikołaj Dudojć (WNoZ)

III miejsce - zespół "SuperEMka"
- Izabella Jabłońska Team Leader (WL)
- Aleksandra Moryson (WL)
- Viktoria Maroz (WL)
- Michał Jośko (WL)
- Lidia Michalak (WL)

IV miejsce - zespół "Improwizacja"
- Martyna Buczak Team Leader (WNoZ)
- Jakub Borkowski (WNoZ)
- Eliza Krysik (WNoZ)
- Tomasz Nocuń (WNoZ)
- Weronika Wawrzynów (WL)

Fot. Tomasz Walów

Tagi #umw
Autor: Monika Szymańska-Antosiak Data utworzenia: 24.03.2023 Autor edycji: Anna Szejda Data edycji: 30.03.2023