Aktualności | 07.03.2023

"Studencki Nobel" 2023

Do 11 kwietnia br. można przesyłać zgłoszenia na konkurs "Studencki Nobel", organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. Jego celem jest promowanie i nagradzanie najzdolniejszych studentów polskich uczelni.

"Studencki Nobel" przyznawany jest w dziewięciu kategoriach, a jedną z nich jest "Medycyna i farmacja", która obejmuje osiągnięcia z zakresu medycyny, stomatologii, farmacji, zdrowia publicznego, diagnostyki laboratoryjnej, technologii medycznej oraz biologii medycznej.

W pierwszym etapie organizatorzy czekają na zgłoszenia, które należy przesyłać przez formularz >> na stronie internetowej konkursu. Osoby, które zostaną zakwalifikowane do kolejnej tury, zostaną poproszone o udokumentowanie swoich osiągnięć, a następnie przygotowanie prezentacji, które będą podstawą do wyłonienia laureatów.

Konkurs zakończy się uroczystą galą, podczas której wręczone zostaną nagrody pieniężne, ufundowane przez Bank Gospodarstwa Krajowego. Zwycięstwo w konkursie to jednak nie tylko szansa na nagrodę, ale także zaznaczenie swojej obecności w świecie biznesu i nauki.

Więcej informacji na stronie >>

Autor: Anna Szejda Data utworzenia: 07.03.2023 Autor edycji: Anna Szejda Data edycji: 03.04.2023