Wróć do strony głównej
Aktualności | 13.05.2024

Studia podyplomowe na naszej uczelni

Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu rozpoczęło rekrutację na dwa kierunki interdyscyplinarnych studiów podyplomowych: Logopedia kliniczna oraz Neurologopedia kliniczna z wczesną interwencją logopedyczną.

Logopedia kliniczna (16 edycja) to studia, których celem jest teoretyczne i praktyczne przygotowanie specjalistów do przeprowadzenia diagnozy i prowadzenia terapii z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi z zaburzeniami mowy i języka o różnorodnej etiologii. Ponadto dzięki uzyskanej wiedzy m.in. z zakresu medycyny, logopedii, pedagogiki i psychologii, lingwistyki studia przygotowują również do dalszego kształcenia specjalistycznego na kierunku neurologopedii klinicznej.

Neurologopedia kliniczna z wczesną interwencją logopedyczną (18 edycja) to studia, których celem jest teoretyczne i praktyczne przygotowanie specjalistów do przeprowadzenia diagnozy, opracowania programów terapii i prowadzenia terapii pacjentów z zaburzeniami neurologicznymi, wadami genetycznymi, uszkodzeniami pourazowymi i innymi problemami utrudniającymi komunikację językową.

Uczelnia zapewnia słuchaczom odbycie praktyk, a ponadto uczestnicy studiów będą mogli wziąć udział w wykładzie połączonym z warsztatem prowadzonym przez gościa specjalnego. W tej edycji będzie to Marianela Sol Pernuzzi z Argentyny, fizjoterapeuta, starszy Terapeuta Koncepcji Rehabilitacji RCM, uczennica Rodolfo Castillo Moralesa, jedyna osoba prowadząca w Polsce szkolenia Koncepcji RCM.

Szczegóły oferty znajdują się na stronie >>

Zapisy na studia podyplomowe >>

Tagi #umw
Autor: Anna Szejda Data utworzenia: 13.05.2024 Autor edycji: Anna Szejda Data edycji: 13.05.2024