Wróć do strony głównej
Aktualności | 09.12.2016

Święty Mikołaj odwiedził nasz szpital

Podczas finału „Zostań słodkim Mikołajem” studenci obdarowali pacjentów 50 kilogramami słodyczy! Po raz trzeci zbieraliśmy słodycze na terenie Uniwersytetu dla małych pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego przy ulicy Borowskiej.



W tym roku zebraliśmy ponad 50 kg słodyczy, z których przygotowano 35 prezentów. W niedzielę 4. grudnia razem ze Świętym Mikołajem studenci powodowali uśmiech na twarzach małych pacjentów przebywających na oddziale Nefrologii Pediatrycznej, oddziale Okulistyki i oddziale Otolaryngologicznym, którzy większość czasu spędzają na szpitalnym łóżku.



Razem z organizatorami (Forum Dolnośląskie Analityków) akcji "Zostań Słodkim Mikołajem - Become a Sweet Santa Claus" dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do zbiórki i sprawili radość małym pacjentom oraz ich rodzicom.

Autor: Administrator Administrator Data utworzenia: 09.12.2016 Autor edycji: Administrator Administrator Data edycji: 09.12.2016