Szkolenie kardiologów
W dniach 27-28 października 2023 r. kilkunastu kardiologów z Europy Środkowo-Wschodniej uczestniczyło w specjalistycznym kursie organizowanym przez Instytut Chorób Serca Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Była to już trzecia edycja międzynarodowego szkolenia „Preceptorship in Heart Failure".
W ciągu dwóch dni uczestnicy brali udział w eksperckich sesjach wykładowych z interaktywną dyskusją, zajęciach praktycznych w pracowniach Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego, a także w dyskusjach na temat przypadków klinicznych.