Aktualności | 05.12.2018

Sztab WOŚP na naszej uczelni

Po raz pierwszy przy Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu działać będzie Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku gramy na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Jeśli chcesz pomóc - wypełnij ten formularz.

Liczba kwestujących wolontariuszy jest ograniczona. W pierwszej kolejności rekrutować będziemy studentów i pracowników naszej uczelni. Ważną informacją będzie także to, czy wiesz już z kim chcesz kwestować. To ważne, by w dniu Finału nie zostać z puszką samemu.

Poszukiwani są wolontariusze kwestujęcy w dni Finału, kwestujący w trakcie wydarzeń towarzyszących (zaplanowane jest zwiedzanie jednostek uczelni w dodatkowych terminach) oraz pomagających w sztabie w dniu Finału.

Rejestracja wolontariuszy potrwa do 10 grudnia.

W czasie Finału sztab uczelniany zlokalizowany będzie w sali seminaryjnej w Centrum Naukowej Informacji Medycznej.

Autor: Administrator Administrator Data utworzenia: 05.12.2018 Autor edycji: Administrator Administrator Data edycji: 05.12.2018