TERMIN rozliczenia godzin dydaktycznych za rok ak. 2013/2014
Uprzejmie informuję, że wyznaczam na 10 października 2014 r. ostateczny termin przekazania do Działu Spraw Studenckich rozliczeń godzin dydaktycznych za rok akademicki 2013/2014
W ramach ww. rozliczenia dydaktyki należy przedłożyć w DSS następujące dokumenty potwierdzone podpisem i pieczęcią przez upoważnione osoby.
- Rozliczenie godzin dydaktycznych za cały akademicki rok 2013/2014– załącznik nr 6 (wydruk z EORDO),
- Obciążenie dydaktyczne za cały rok akademicki 2013/2014– załącznik nr 7 (wydruk z EORDO),
- Oświadczenie pracowników za cały rok akademicki 2013/2014– załącznik nr 13 (wydruk z EORDO),
- Zestawienie nieobecności,
- Druk powierzenia zajęć dydaktycznych,
- Komplet wniosków o godziny ponadwymiarowe – załącznik nr 8 i 9.
Za datę złożenia dokumentów uważa się datę wpłynięcia do Działu Spraw Studenckich kompletnych i poprawnych dokumentów potwierdzonych przez Dziekanów wydziałów, na których realizowane były zajęcia dydaktyczne.
Szczególną uwagę proszę zwrócić na uzupełnienie poniższych załączników, w których obligatoryjnie powinny się znaleźć następujące dane:
a) załącznik nr 7 „Obciążenie dydaktyczne”,
- zaznaczenie zajęć w ramach dydaktyki klinicznej prowadzonych na bazie (obcej i własnej) zakładów opieki zdrowotnej wraz z podaniem miejsca odbywania zajęć – komentarz można nanieść w rubryce „UWAGI”
- podział zajęć na wykłady, ćwiczenia, seminaria i zajęcia praktyczne z wyszczególnieniem godzin w danym semestrze, a fakultety zaznaczyć dodatkowo w „UWAGACH”,
- podanie rzeczywistych danych dot. liczby studentów na danych zajęciach oraz liczbę grup,
- informacja nt. obniżenia liczebności grup studenckich na zajęciach – komentarz można zamieścić w rubryce „UWAGI” (dla celów weryfikacji)
- oznaczenie roku studiów/nazwy wydziału;
- dodatkowo zamieszczona informacja o zrealizowanych godzinach współuczestnictwa doktorantów z podaniem ilości godzin, nazwiskiem doktoranta i współprowadzącego nauczyciela akademickiego.
Przypominam, iż dokumenty papierowe muszą być zgodne z zapisem danych w systemie EORDO.
Niekompletne lub nieprawidłowo sporządzone dokumenty będą odsyłane do jednostek organizacyjnych. Wszelkie braki, niezgodności w dokumentacji lub opóźnienia terminu ich dostarczenia do DSS będą skutkować opóźnieniem w wypłacie wynagrodzenia za godziny ponadwymiarowe oraz dodatku za prowadzenie zajęć dydaktycznych w języku angielskim za semestr letni.
W przypadku dodatkowych pytań proszę się kontaktować z Działem Spraw Studenckich, jak niżej:
inż. Anna Kalbarczyk tel. 71 347 91 08, e-mail: anna.kalbarczyk@umed.wroc.pl
mgr Bernadeta Nycz-Pawlak, tel. 71 347 91 08, e-mail: bernadeta.nycz-pawlak@umed.wroc.pl
Uprzejmie informuję , że wszelkie informacje nt. obowiązujących regulacji i druków dot. pensum dydaktycznego znajdują się na stronie internetowej Uczelni pod linkiem Pracownicy/Pensum/.
Prorektor ds. Dydaktyki
prof. dr hab. Michał Jeleń