Turniej tenisa stołowego
NIe trzeba być mistrzem - wystarczy chęć pomocy i można spróbować. Studium Wychowania Fizycznego i Sportu, wspierając akcję "Uśmiechnij dziecko - wyremontuj Klinikę", zaprasza 4 grudnia na turniej tenisa stołowego.
Organizatorami są Studium Wychowania Fizycznego i Sportu, AZS UM Wrocław, Dolnośląski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego. Zgłoszenia będą przyjmowane w dniu zawodów na 30 min przed rozpoczęciem danej kategorii.

Wpisowe wynosi 20 zł od osoby i w całości zostanie przekazane na akcję „Uśmiechnij dziecko – wyremontuj Klinikę”. W ten sposób zbierane są fundusze na remont Katedry i Kliniki Chirurgii i Urologii Dziecięcej.