Wróć do strony głównej
Aktualności | 22.02.2017

Umowa z Uniwersytetem w Edynburgu podpisana

Reaktywowaliśmy umowę o współpracy z Uniwersytetem w Edynburgu. Wśród polskich uczelni medycznych, które również nawiązały współpracę z jednostką byli przedstawiciele Poznania, Łodzi i Krakowa.

17 lutego 2017 roku na Wydziale Lekarskim w Edynburgu umowę podpisali prof. Sir John Savill - Head of the Medicine and Veterinary Medicine College of Edinburgh University (odpowiadający rangą naszego stanowiska prorektora) oraz prorektor ds. rozwoju uczelni prof. Jacek Szepietowski.


Podczas uroczystości umowę podpisali również przedstawiciele Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie.


Obecni byli także: prodziekan ds. współpracy z zagranicą Wydziału Lekarskiego prof. Jeremy Bradshaw oraz Dr Maria Dlugolecka-Graham - koordynator Fundacji Polskiego Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie w Edynburgu

Autor: Administrator Administrator Data utworzenia: 22.02.2017 Autor edycji: Administrator Administrator Data edycji: 22.02.2017