Aktualności | 08.12.2023

V Studenckie Zawody Symulacyjne

Do 22 grudnia mogą zgłaszać się drużyny zainteresowane udziałem w V Studenckich Zawodach Symulacyjnych, organizowanych przez Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

• W zawodach mogą wziąć udział jedno- lub wielodyscyplinarne zespoły złożone ze studentów Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
  • Zmagania skierowane są do studentów kierunku lekarskiego (IV-VI rok), ratownictwa medycznego (II-III rok), pielęgniarstwa (II-III rok) oraz położnictwa (II-III rok).
  • Zespół może liczyć maksymalnie 5 osób (ze względu na charakter zadań w każdym zespole powinien znaleźć się co najmniej jeden student kierunku lekarskiego)
  • Drużyny powinny składać się z 4-5 osób.
  • Osoba biorąca udział w zawodach nie może mieć ukończonych studiów medycznych pierwszego stopnia.

Liczba drużyn jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

W środę, 10 stycznia odbędzie się spotkanie informacyjno-organizacyjne dla zgłoszonych drużyn, a zawody zaplanowano na 16 marca 2024 r.

Zawody wewnątrzuczelniane stanowią eliminacje do zawodów ogólnopolskich (zwycięzcy będą reprezentować Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu).

Formularz zgłoszeniowy >>

Więcej informacji na stronie >>

Autor: Anna Szejda Data utworzenia: 08.12.2023 Autor edycji: Anna Szejda Data edycji: 08.12.2023