Wróć do strony głównej
Aktualności | 23.02.2024

VI edycja programu FAST

Trwa nabór wniosków o dofinansowanie działalności studenckiej w ramach kolejnej edycji programu FAST (Fundusz Aktywności Studenckiej). W konkursie mogą uczestniczyć studenci i doktoranci wrocławskich uczelni.

Celem programu FAST, realizowanego przez gminę Wrocław, jest wspieranie przedsiębiorczości, innowacyjności i kreatywności akademickiej oraz zaangażowania w rozwój badań naukowych. W konkursie mogą uczestniczyć koła naukowe oraz grupy i organizacje studentów/doktorantów, które mają pomysły na projekty, ale brakuje im środków na ich realizację.

W tym roku Wrocławskie Centrum Akademickie (WCA) uprościło formułę programu, a w składanym wniosku wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań oraz wykazać niezbędne wydatki. Uczestnicy konkursu mają szansę otrzymać po 15 tys. zł na realizację projektu.

Koła naukowe, organizacje i stowarzyszenia studenckie zainteresowane udziałem w programie prosimy o kontakt z Centrum Zarządzania Projektami UMW: projekty@umw.edu.pl

Wnioski wraz z podpisanym skanem załącznika nr 1 do Zarządzenia Rektora nr 222/XVI R/2022 należy przesłać do CZP do 8 marca br. Wnioski złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Więcej informacji znajduje się na stronie >>

Autor: Anna Szejda Data utworzenia: 23.02.2024 Autor edycji: Anna Szejda Data edycji: 27.02.2024