VII Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny Lekarzy i Studentów Medycyny
Nasi studenci już nie raz w sposób piękny pokazali swoją pasję. To dla nich - studentów wydziałów lekarskich oraz lekarsko-dentystycznych organizowany jest VII Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny Lekarzy i Studentów Medycyny.
W konkursie biorą udział prace w czterech kategoriach: człowiek, natura, architektura i medycyna.
Nadsyłanie prac do 31 października 2017r.
Rozstrzygnięcie konkursu do 18 listopada 2017r.
Wernisaż z wręczeniem nagród 9 grudnia 2017r.
Regulamin
