Wróć do strony głównej
Aktualności | 22.02.2017

VII Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny Lekarzy i Studentów Medycyny

Nasi studenci już nie raz w sposób piękny pokazali swoją pasję. To dla nich - studentów wydziałów lekarskich oraz lekarsko-dentystycznych organizowany jest VII Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny Lekarzy i Studentów Medycyny.

W konkursie biorą udział prace w czterech kategoriach: człowiek, natura, architektura i medycyna.

Nadsyłanie prac do 31 października 2017r.
Rozstrzygnięcie konkursu do 18 listopada 2017r.
Wernisaż z wręczeniem nagród 9 grudnia 2017r.

Regulamin

Plakat konkursu

Autor: Administrator Administrator Data utworzenia: 22.02.2017 Autor edycji: Administrator Administrator Data edycji: 22.02.2017