Wróć do strony głównej
Aktualności | 28.02.2023

"W kółko kręcę - rowerem na UMW"

W środę, 1 marca startuje kolejna, trzecia już edycja rowerowej rywalizacji "W kółko kręcę". Zapraszamy wszystkich studentów i pracowników: dołączcie do nas i wspólnie kręćmy kilometry dla UMW.

Jak to zrobić? Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację "W kółko kręcę" z Google Play lub App Store, zarejestrować się na stronie wydarzenia, a potem wsiąść na dwa kółka, kręcić i rejestrować przejechane kilometry. 

Każdy kilometr to punkty, które dają szansę zdobycia nagrody zarówno indywidualnej, jak i drużynowej. W czasie poprzedniej edycji wykręciliśmy wspólnie drugie miejsce wśród wrocławskich szkół wyższych. Teraz marzy nam się najwyższy stopień podium, ale potrzebujemy do tego Waszej pomocy.

Aby kręcić z naszą reprezentacją, nie zapomnijcie podczas rejestracji zaznaczyć, że jesteście z UMW i wpisać dwóch ważnych adresów: miejsca zamieszkania oraz studiów/pracy. Aplikacja potrzebuje tych danych, żeby wiedzieć, kiedy pokonujecie trasę dom-uczelnia lub uczelnia-dom.

Pamiętajcie o bezpieczeństwie, kręcimy z głową i zawsze jeździmy w kasku.

Dla tych, którzy przejadą najwięcej kilometrów dla UMW przewidzieliśmy nagrody - zestaw uczelnianych gadżetów. Upominki wylosujemy także wśród osób, które prześlą nam swoje zdjęcia na rowerze (i w kasku) na adres: komunikacja@umw.edu.pl

"W kółko kręcę" to inicjatywa, której celem jest promocja roweru jako taniego, szybkiego i ekologicznego środka transportu. Kręcimy więc dla zdrowia, dla planety i dla przyszłych pokoleń.

III edycja rowerowej rywalizacji potrwa do 31 marca br.

Regulamin konkursu znajdziecie na stronie >>

Wydarzenie na Facebooku >>

Autor: Anna Szejda Data utworzenia: 28.02.2023 Autor edycji: Anna Szejda Data edycji: 06.03.2023