Wróć do strony głównej
Aktualności | 31.08.2022

Webinar Akademii Młodych Uczonych i Artystów

Do 15 czerwca trwa nabór do tej wyjątkowej grupy młodych uczonych i artystów, która działa na rzecz interdyscyplinarnej wymiany doświadczeń. Jeśli więc macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące samej rekrutacji, czy też działalności AMUiA - to zachęcamy do udziału w spotkaniu! O Akademii opowiedzą i będą też odpowiadać na Wasze pytania przedstawiciele AMUiA: dr Filip Duszyński, dr Urszula Komarnicka, dr Katarzyna Zoń, dr Weronika Urbańska.

Jak zostać członkiem Akademii?
Członkami Akademii mogą zostać: osoby do 35 roku życia, wyróżniające się wybitnymi osiągnięciami naukowymi. Kandydaci powinni wykazywać zainteresowanie aktywną współpracą z przedstawicielami rozmaitych dziedzin nauki i sztuki. Łączna liczba członków nie powinna przekraczać 30 osób. Kadencja członka Akademii trwa 5 lat.

JAK APLIKOWAĆ?
Wszystkich zainteresowanych kandydowaniem do Akademii Młodych Uczonych i Artystów prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego pod linkiem:

Rekrutacja_formularz_uczeni_2022

i przesłanie go na adres amuia@um.wroc.pl. Jednocześnie prosimy o dostarczenie lub przesłanie oryginału formularza do siedziby Wrocławskiego Centrum Akademickiego (Rynek 13, II p., 50-101 Wrocław).

Webinar odbędzie się na platformie MS Teams.

Link do spotkania:
https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3aQ5AWCRL7hgCONtTBSQbu2kEZ…

Autor: Maciej Hałoń Data utworzenia: 31.08.2022 Autor edycji: Maciej Hałoń Data edycji: 31.08.2022