Wróć do strony głównej
Aktualności | 12.10.2022

Wiem na Maxa!

Sieć franczyzowa Dr.Max ma przyjemność zaprosić Wydział Farmacji we Wrocławiu do konkursu dla studentów z atrakcyjnymi nagrodami.

Naszym celem jest promocja kreatywności, wsparcia młodych farmaceutów, a także pokazanie obrazu nowoczesnej apteki, jako przyszłego miejsca pracy.

Poniżej więcej informacji o konkursie. W razie pytań zapraszam do kontaktu. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie promocji konkursu.

Konkurs skierowany do III, IV lub V roku Farmacji.

I etap (online): rozwiązanie case study na stronie internetowej www.kariera.drmax.pl/wiemnamaxa
II etap (stacjonarnie): zadania kreatywne w centrali Dr.Max we Wrocławiu

Nagrody:
I miejsce: 4000 zł
II miejsce: 2500 zł
III miejsce: 1500 zł
IV-X miejsce: bon na 100 zł

Dla wszystkich uczestników przewidujemy webinary merytoryczne.

Pozdrawiam
Marta Górniak
Specjalista ds. Budowania Wizerunku Pracodawcy
E:
marta.gorniak@drmax.com.pl
Tel: 506 583 954

Autor: Tomasz Machynia Data utworzenia: 12.10.2022 Autor edycji: Tomasz Machynia Data edycji: 12.10.2022