Wiem na Maxa!
Sieć franczyzowa Dr.Max ma przyjemność zaprosić Wydział Farmacji we Wrocławiu do konkursu dla studentów z atrakcyjnymi nagrodami.
Naszym celem jest promocja kreatywności, wsparcia młodych farmaceutów, a także pokazanie obrazu nowoczesnej apteki, jako przyszłego miejsca pracy.
Poniżej więcej informacji o konkursie. W razie pytań zapraszam do kontaktu. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie promocji konkursu.
Konkurs skierowany do III, IV lub V roku Farmacji.
I etap (online): rozwiązanie case study na stronie internetowej www.kariera.drmax.pl/wiemnamaxa
II etap (stacjonarnie): zadania kreatywne w centrali Dr.Max we Wrocławiu
Nagrody:
I miejsce: 4000 zł
II miejsce: 2500 zł
III miejsce: 1500 zł
IV-X miejsce: bon na 100 zł
Dla wszystkich uczestników przewidujemy webinary merytoryczne.
Pozdrawiam
Marta Górniak
Specjalista ds. Budowania Wizerunku Pracodawcy
E: marta.gorniak@drmax.com.pl
Tel: 506 583 954