Wigilia Uniwersytetu Trzeciego Wieku
Były życzenia, odrobina wzruszeń, dużo uśmiechu; nie zabrakło też uczty dla ducha - spotkanie świąteczne słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku na naszej uczelni uświetnił niezwykły występ młodych artystów.
Studenci UTW tradycyjnie spotkali się przed świętami, by złożyć sobie życzenia. Na spotkaniu nie zabrakło władz uczelni z rektorem prof. Markiem Ziętkiem i prorektorem ds. dydaktyki prof. Piotrem Dzięgielem na czele.Prorektor ds. dydaktyki poprzedniej kadencji, prof. Michał Jeleń, jako Pełnomocnik JM ds. Uniwersytetu Trzeciego Wieku prowadził spotkanie. Studenci, jak zwykle, usłyszeli od niego wiele ciepłych słów i piękne życznia.
Życzeń tego dnia nie brakowało, w imieniu studentów składali je przedstawiciele Samorządu Słuchaczy UTW.
Tradycyjnie spotkanie uświetnił występ artystyczny łączący pokolenia. Tym razem zagrali uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu pod opieką wicedyrektora Sergiusza Antochewicza.
Występ spotkał się z dużym uznaniem słuchaczy.
Na koniec uczestnicy złożyli sobie świąteczne życzenia.
Galeria zdjęć Adama Zadrzywilskiego