Wizyta studentów z Japonii
30 maja Muzeum odwiedziła grupa studentów z Uniwersytetu Tokijskiego przebywająca na naszej Uczelni w ramach programu wymiany studenckiej. Wzięła udział w wykładzie wraz z oprowadzeniem po ekspozycji. Był również akcent gastronomiczny w postaci posiłku z potrawami kuchni polskiej, przygotowanego przez firmę obsługującą naszą Uczelnię.