Wróć do strony głównej
Aktualności | 16.12.2016

Wrocławska Magnolia

Zapraszamy absolwentów Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Analityki Medycznej do wzięcia udziału w XIV edycji Konkursu na najlepszą pracę magisterską, poświęconą zagadnieniom poprawy jakości życia wrocławian - „Wrocławska Magnolia”. Wszelkie informacje odnośnie konkursu, regulamin oraz niezbędne dokumenty, które należy złożyć dostępne są na stronie: http://wca-beta.wroclaw.pl/o-konkursie-wroclawska-magnolia. Osoby zainteresowane proszone są o złożenie dokumentów w Dziekanacie do dnia 20.01.2017 roku.
Osoba do kontaktu w sprawie konkursu:
Prodziekan ds. Studentów dr hab. Bożena Karolewicz
Autor: Administrator Administrator Data utworzenia: 16.12.2016 Autor edycji: Administrator Administrator Data edycji: 19.12.2016