Wróć do strony głównej
Aktualności | 19.12.2017

Wrocławska Magnolia 2018

XV edycja konkursu "Wrocławska Magnolia" skierowana jest do absolwentów studiów magisterskich, których prace dyplomowe dotyczy jakości życia wrocławian. Na autorów najlepszych prac czekają nagrody pieniężne.

W konkursie mogą byc zgłaszane prace, które:
  • zostały obronione w roku akademickim poprzedzającym rok akademicki, w którym konkurs został ogłoszony i w którym upływa termin nadsyłania prac konkursowych,
  • uzyskały co najmniej ocenę dobrą,
  • poruszają zagadnienia poprawy szeroko pojętej jakości życia wrocławian. Proponowane rozwiązania muszą być możliwe do zastosowania z korzyścią dla mieszkańców miasta.
 
Więcej o konkursie
Autor: Administrator Administrator Data utworzenia: 19.12.2017 Autor edycji: Administrator Administrator Data edycji: 19.12.2017