Wspólne ubieranie choinki
Tradycji stało się zadość – w tym roku ponownie udekorowaliśmy choinkę w holu Centrum Naukowej Informacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Jednak tegoroczne wydarzenie było wyjątkowe, ponieważ po raz pierwszy w historii do wspólnego ubierania świątecznego drzewka dołączyli nasi Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
Słuchaczy, którzy przybyli z własnoręcznie przygotowanymi, przepięknymi ozdobami, osobiście powitał Rektor Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, prof. Piotr Ponikowski. Ciepłe słowa powitania i radość ze wspólnego spotkania wprowadziły wszystkich w prawdziwie świąteczny nastrój.
Ozdoby przygotowane przez słuchaczy UTW zachwyciły pomysłowością, precyzją i sercem włożonym w ich stworzenie. Każda bombka była inna, każda miała swoją historię i wszystkie razem nadały choince niezwykłego charakteru.
Mamy nadzieję, że to wydarzenie na stałe wpisze się w kalendarz uczelnianych tradycji — i że od teraz co roku pracownicy UMW oraz słuchacze UTW będą wspólnie tworzyć tę wyjątkową, świąteczną chwilę.