Wróć do strony głównej
Aktualności | 20.12.2022

Wstępna rekrutacja- Studia podyplomowe "European Master Degree in Oral Implantology"

Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu planuje otwarcie Studiów Podyplomowych „European Master Degree in Oral Implantology”  w języku angielskim.
Opis studiów:
Ze względu na dynamiczny rozwój implantologii i implantoprotetyki stomatologicznej w rehabilitacji pacjentów z pojedynczymi i mnogimi brakami zębów rośnie potrzeba na wysoko wykwalifikowanych specjalistów zajmujących się tym obszarem.                                                                                
Europejscy i Polscy stomatolodzy po ukończeniu studiów są niewystarczająco przygotowani do prowadzenia leczenia implantologicznego. Dlatego też Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu postanowił wyjść na przeciw i zdecydował się wziąć aktywny udział w praktycznym nauczaniu implantologii i implantoprotetyki stomatologicznej.
Wymagania: 
Od kandydatów oczekiwane są: średniozaawansowane doświadczenie i umiejętności z zakresu chirurgii stomatologicznej, periodontologii i implantologii stomatologicznej. Formuła prezentacji własnego dorobku jest aktualnie precyzowana, ale z pewnością, w rekrutacji znaczenie będą miały udokumentowane umiejętności. Kandydaci na studentów powinni znać język angielski na poziomie co najmniej B2. 
Należy wyraźnie podkreślić: dominującą dziedziną „mastera” jest chirurgia stomatologiczna (protetyka będzie stanowić ok. 20 proc. programu nauczania)

Osoby zainteresowane wzięciem udziału prosimy o wypełnienie i przesłanie poniższego formularza zgłoszeniowego na adres:
podyplomowe-ckp@umw.edu.pl
Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu mailowego: podyplomowe-ckp@umw.edu.pl
 

Autor: Urszula Stachowiak Data utworzenia: 20.12.2022 Autor edycji: Urszula Stachowiak Data edycji: 25.01.2023