Aktualności | 22.02.2024

Wybory do senatu

Zgodnie z kalendarzem wyborczym w dniu 16 stycznia zakończono przyjmowanie zgłoszeń do senatu w grupie pracowników. Lista kandydatów została ogłoszona w komunikacie UKW nr 23 zamieszczonym w zakładce WYBORY 2024-2028.

Wybory do senatu w grupie pracowników na kadencję 2024-2028 rozpoczynamy 26 lutego 2024. II tura głosowania zaplanowana jest 29 lutego , III - 5 marca, a IV – 8 marca. Ewentualne kolejne tury odbędą się w terminach ustalonych przez Uczelnianą Komisję Wyborczą. Głosowania zaplanowano od godz. 8.00 do 15.00.

Kalendarz wyborczy znaleźć można w komunikacie nr 4 UKW dostępnym na stronie.

Głosowanie odbywa się w poszczególnych punktach wyborczych:

Pracownicy Wydziału Lekarskiego ze starego kampusu, nauczyciele akademiccy z jednostek ogólnouczelnianych oraz bazy obcej (ul. Syrokomli, Bujwida i Koszarowa) zgodnie z rozpiską w komunikacie nr 7 UKW głosują w sali wykładowej 209 w CNIM przy ul. Marcinkowskiego 2-6.

Pracownicy pozostałych jednostek WL, w tym bazy obcej z ul. Grabiszyńskiej i Hirszfelda, zgodnie z rozpiską z komunikatu nr 7 UKW głosują w audytorium Jana Pawła II.

Pracownicy Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego głosują w sali nr 31 przy ul. Krakowskiej 26.

Pracownicy Wydziału Farmaceutycznego swój punkt mają w sali S8 w siedzibie Wydziału.

Pracownicy Wydziału Nauk o Zdrowiu będą mogli oddać głos w sali nr 20 przy Bartla 5.

Pracownicy niebędący nauczycielami z administracji centralnej i jednostek ogólnouczelnianych głosują w sali 1A 102.2 w CNIM 1 piętro (w tak zwanym akwarium).

Pracownicy niebędący nauczycielami z Filii w Wałbrzychu głosują razem z Wydziałem Lekarskim w sali 209 wykładowej w CNIM przy ul. Marcinkowskiego 2-6.

Dokładny spis jednostek przypisanych do punktów znajdą Państwo w komunikacie nr 7 UKW dostępnym na stronie.

Autor: Monika Szymańska-Antosiak Data utworzenia: 22.02.2024 Autor edycji: Anna Szejda Data edycji: 27.02.2024