Wybory uzupełniające uzupełniające do Senatu i Rad Wydziałów
Zbliżają się wybory uzupełniające do Senatu i Rad Wydziałów. Zgłoszenia kandydatów przyjmowane są do poniedziałku, 19 lutego, do godz. 14:00. Wybory odbędą się w trzech turach: 21, 23 i 26 lutego.
Do obsadzenia będą:
1) Na Wydziale Lekarskim – 15 mandatów,
2) Na Wydziale Lekarskim Kształcenia Podyplomowego – 14 mandatów,
3) Na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym - 4 mandaty,
4) Na Wydziale Nauk o Zdrowiu – 5 mandatów,
5) Na Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Analityki Medycznej – 3 mandaty,
6) Do Senatu – 2 mandaty.
Przypominamy, że osobom pełniącym funkcję i aktywnie działającym w organie kolegialnym Uczelni przysługuje Indywidualny Rozkład Zajęć.
Komunikat wyborczy Studenckiej Komisji Wyborczej:


Karta zgłoszeniowa