Wróć do strony głównej
Aktualności | 20.03.2017

Wykład mgr Marty Lemieszewskiej na temat choroby Parkinsona

Dyrekcja Instytutu Immunologii i Terapii Doświadczalnej im. Ludwika Hirszfelda we Wrocławiu zaprasza na wykład swojej doktorantki zatytułowany "W poszukiwaniu nowych możliwości leczenia choroby Parkinsona". 

Wykład mgr Marty Lemieszowskiej odbędzie się w czwartek 23 marca o godzinie 9:00 w Auli Instytutu na pierwszym piętrze. 

Młodszym pracownikom naukowym i doktorantom przypominamy, że ich udział w zebraniach jest obowiązkowy. 

 

Autor: Administrator Administrator Data utworzenia: 20.03.2017 Autor edycji: Administrator Administrator Data edycji: 20.03.2017