Aktualności | 02.12.2022

Wyróżnienie KIF dla absolwentki fizjoterapii

Absolwentka kierunku fizjoterapia, mgr Klaudia Kusienicka, otrzymała wyróżnienie
w ogólnopolskim konkursie, zorganizowanym przez Krajową Izbę Fizjoterapeutów oraz redakcję czasopisma naukowego Physiotherapy Review na najlepszą pracę magisterską z zakresu fizjoterapii, obronioną w roku akademickim 2021/2022.
Promotorem pracy magisterskiej mgr Klaudii Kusienickiej pod tytułem Wpływ opasek do treningu okluzyjnego na propriocepcję stawu na przykładzie nadgarstka była dr hab. Aleksandra Królikowska, Kierownik Samodzielnej Pracowni Ergonomii i Monitoringu Biomedycznego
w Katedrze Fizjoterapii na Wydziale Nauk o Zdrowiu.

Organizowany przez KIF konkurs cieszy się bardzo dużą popularnością. W tym roku zgłoszono aż 113 prac z 32 uczelni z całej Polski. To już drugi rok z rzędu prace magisterskie naszych studentów zostały docenione przez KIF.  W ubiegłym roku, laureatką konkursu została nasza absolwentka, mgr Agnieszka Koziczak, której promotorem pracy magisterskiej była również dr hab. Aleksandra Królikowska.

Pani mgr Klaudii Kusienickiej serdecznie gratulujemy
i życzymy dalszych sukcesów w obszarze popularyzacji fizjoterapii oraz działalności naukowo-badawczej, a także wytrwałości w realizacji celów w zawodzie fizjoterapeuty.

Więcej informacji na stronie KIF: https://kif.info.pl/wyniki-konkursu-na-najlepsza-prace-magisterska-z-zakresu-fizjoterapii/

Autor: Joanna Pacula Data utworzenia: 02.12.2022 Autor edycji: Joanna Pacula Data edycji: 02.12.2022