Zagrożenia w ochronie zdrowia
SKN Zdrowia Środowiskowego i Epidemiologii, działające przy Katedrze i Zakładzie Higieny Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konferencji “Zagrożenia w ochronie zdrowia".
Konferencja odbędzie się 9 marca 2017 roku o godzinie 17.00 w Domie Studenckim Jubilatka na ul. Wojciecha z Brudzewa 10 we Wrocławiu. Uczestnikami konferencji mogą być wszyscy studenci kierunków medycznych, zainteresowani tematyką ryzyka zawodowego w Sektorze Ochrony Zdrowia. Tematyka Konferencji obejmować będzie między innymi zagrożenia fizyczne, zagrożenia ze strony pacjentów, problemy z pracą zmianową, uzależnieniami i wiele innych zagrożeń, na które narażeni są pracownicy ochrony zdrowia i studenci na kierunkach medycznych.
Więcej informacji na facebooku: https://www.facebook.com/sknzsie/
Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!!!