Zasłużony dla Uniwersytetu Przyrodniczego
Obaj - były i obecny - rektorzy wręczyli prof. Markowi Ziętkowi odznakę Zasłużony dla Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. To podziękowanie za wieloletnią, udaną współpracę. Wyróżnienie przyznawane jest od 2007 roku.
Otrzymują je osoby szczególnie zaangażowane w budowanie prestiżu Uniwersytetu Przyrodniczego. Odznaka wręczona została w czasie uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego 2016/2017.Rektor Uniwersytetu Medycznego doceniony został za działalność na rzecz integracji środowiska akademickiego i sprzyjające oraz aktywne przewodniczenie obradom Kolegium Rektorów Uczelni Wrocławia i Opola.
Odznakę wręczyli prof. Markowi Ziętkowi - obecny rektor Uniwersytetu Przyrodniczego prof. Tadeusz Trziszka oraz jego poprzednik na tym stanowisku prof. Roman Kołacz.
Fot. Adam Zadrzywilski
Wieloletnią współpracę podkreślał także odchodzący rektor prof. Roman Kołacz.