Wróć do strony głównej
Aktualności | 15.03.2017

Zastosowanie metody Vojty u pacjentów w różnym wieku

Ośrodek Szkolenia i Promocji Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego zaprasza na szkolenie lekarzy, które odbędzie się w dniach 7-8 kwietnia. W programie wprowadzenie do terapii Vojty, demonstracja na pacjentach.


Karta zgłoszeniowa

Plakat szkolenia
Autor: Administrator Administrator Data utworzenia: 15.03.2017 Autor edycji: Administrator Administrator Data edycji: 15.03.2017