Wróć do strony głównej
Aktualności | 05.02.2024

Zgłoszenia kandydatów do senatu

Od 5 do 16 lutego przyjmowane będą zgłoszenia kandydatów do Senatu Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu w poszczególnych grupach pracowników. Prawo zgłaszania kandydatów ma każdy członek wspólnoty uczelni w swojej grupie, tj.:

  • profesorowie i profesorowie uczelni osobno dla każdego wydziału (ta grupa zgłasza kandydatów, kandyduje i głosuje wspólnie, czyli profesor może zgłosić profesora uczelni),
  • nauczyciele akademiccy zatrudnieni na stanowiskach innych niż profesor i profesor uczelni - osobno dla każdego wydziału,
  • nauczyciele akademiccy zatrudnieni w filii i w jednostkach ogólnouczelnianych zgłaszają kandydatów, kandydują i głosują w swojej grupie w ramach Wydziału Lekarskiego UMW,
  • pracownicy niebędący nauczycielami akademickimi zostali podzieleni na dwie grupy (bez względu na wydział):
    • pracownicy naukowo-techniczni i inżynieryjno-techniczni,
    • pracownicy biblioteczni, administracyjni i obsługi.

Szczegółowe informacje wraz z wzorami wymaganych oświadczeń znajdują się w komunikacie UKW nr 22 zamieszczonym na stronie uczelni w zakładce WYBORY 2024-2028 >>

Zgłoszenia należy składać w Biurze UKW (Dział Organizacyjno-Prawny, budynek CNIM, I piętro, pokój nr 1A 111.1 i 1A 112.1) w godz. 8.00-15.00.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Działem Organizacyjno-Prawnym (tel. 71/ 784 15 54 lub 71/ 784 11 24).

Tagi #umw
Autor: Anna Szejda Data utworzenia: 05.02.2024 Autor edycji: Anna Szejda Data edycji: 05.02.2024